Lucky a Bubo

Dvojka mainských mývalích kocourů

Homepage

Výkaz zisků a ztrát

Kocour do domu, čardáš do domu. Ze života s Bakínkem vím, že pořizovací náklady na zvířátko jsou nic oproti tomu všemu, co do něj člověk investuje posléze. Lakulka se ale rozhodl být ještě hodnotnějším. Co všechno už si připsal na svůj vrub?
Neztrácel čas a hned první noc rozbil sušák na prádlo. Neptejte se mě, jak může dvoukilové kotě ZLOMIT sušák, který přežil stěhování, večírky, psa. OK, výjimečný kocour znamená výjimečné činy.

Že budou muset Lakulkovi ustoupit nějaké ty serepetičky v bytě, bylo jasné už od začátku. Čistku nastartoval dramaticky. S obrovským prásknutím shodil vázu naplněnou kameny a kuličkami a s neskutečným gustem kličkoval s lesklými korálky mezi střepy. Opět nechápu, že se mu nic nestalo. Ale zaplaťpánbů za to.

Po těchto dvou začátečnických kouscích Lakínek zhusta přitvrdil a přešel na tisícové položky. Kdo mi vysvětlí, jak taková prťka dokáže vylomit kovovou nohu od skleněného stolu, má u mě panáka. Tuším v tom kooperaci s druhým rezavým zlosynem, ale přesto mi to nejde do hlavy.

Vrcholným číslem byla naše lampa. Lakulka dokázal jedním šmahem roztříštit všechny její skleněné prvky a žárovičky. Jestli to přežily alespoň střeva lampy, nevím a pro jistotu ani nepátrám.

Jeden zločin za druhým. A výsledek? No řekněte, mohli bychom se na takovou milušku zlobit?

Další aktuální fotky našeho ďáblíka zde.

 

Poslední komentáře
31.01.2007 12:01:41: Užasná fotka a co přidat nějakou, na které vynikne ocásek v podobě vztyčeného vlajícího praporu?...
08.12.2006 11:29:56: Lakulka děkuje z pochvalu a hlásí, že už má 4,6 kilo! smiley${1}
07.12.2006 13:25:35: Bez komentáře/taková krása komentář nepotřebuje/Lenka