Lucky a Bubo

Dvojka mainských mývalích kocourů

Homepage

Operace :(

Asi před týdnem začal Lakulka hodně slzet, mnul si oko a celé jeho okolí měl jakoby nateklé. Protože razím heslo, že raději budu na veterině dvacetkrát zbytečně než jednou osudově vůbec, mazali jsme k našemu oblíbenému doktorovi. Diagnóza jasná: entropium a operace.
Lakínkovi se začalo vtáčet spodní víčko do oka. Řasy a chloupky dráždily rohovku, určitě nic příjemného. Představa, že pár dní po operaci Bakínka jde na zákrok i Lakulka, mi zrovna dobře nedělala. Spousta otázek: Nebude mu Bubík tahat stehy? Bude mít límec? A jak ho bude snášet? Jak zvládne narkózu? Máme ho rovnou nechat kastrovat?

Teď už odpovědi známe. Lakulka byl moc statečný. Nechal si píchnout anestezii (mám jen 3 šrámy, je to hodný kluk), límec vzhledem k tomu, že je relativně klidný, nedostal, stehy si neškrábe a oko okamžitě přestalo slzet. Bubík se kromě počáteční nejistoty, proč si ho omámený Lakulka nevšímá,  chová pořád stejně. Loví, útočí a zlobí. Prostě miluška. :)

Nakonec jsme ho nekastrovali, je mu 11 měsíců a zatím nepředvedl nic "kocouřího".  Za 10 dnů jdeme na tahání stehů. Pevně doufáme, že se na veterině nebudeme muset dlouho ukázat.

Lalkulka chvilku po operaci:

Poslední komentáře
10.07.2012 21:06:12: I benefit from reading your web site. Thanks a lot!\nFeel free to visit my homepage ... Learn More
12.03.2008 23:04:12: to je dobře, že to dopadlo tak dobře. kopretina