Lucky a Bubo

Dvojka mainských mývalích kocourů

Homepage

Bubo je tu

Původně se jmenoval Adonisios nebo nějak podobně noblesně. Přejmenovali jsme ho sebevědomým Teo.

A co je z něj po jednom dnu? Bubo. Proč? Vypadá prostě jako takový malý bubák.

Druhého kocourka jsme chtěli už nějakou dobu, Lucky zjevně potřeboval parťáka. Uvažovali jsme o red silver tabby chlapečkovi, rezatek není nikdy dost. :) Nakonec ale zvítězila volba kontrastního zbarvení. Jo a rasa? Řeknu vám to takhle: jiné plemeno už bychom nechtěli...

Prcka jsme potkali na výstavě. Láska na první pohled. Rozcuchaný, ospalý, ale skvostný. A doma? Bakulka nic, pro něj je to je další bzučení mouchy v uších. Co Lakulka? Jako úplatek a důkaz, že jeho životní standard s příchodem bráchy neklesne, dostal svou oblíbenou kapsičku. Když olízal šťávičku, začala výchova.

Naštěstí je ten internet a zoufalý majitel kočičí dvojky se může uklidnit tím, že se skutečně nejedná o vraždu. Kamarádi online se stejnými zkušenostmi taky pomohou. Ostatně, asi to nebude tak zlé, když si malý uprostřed té vší výchovy stíhal očichat celý byt, nacpat si břicho granulkama, ulovit plyšovou krysu, vyšplhat až na samý vrchol odpočívadla, seznámit se s Buckem, navštívit záchod a přeinstalovat notebook.

První noc si suverénně skočil do postele, dnes - druhý den - už si to štráduje neohroženě po bytě a zabírá Lakulkovy nejoblíbenější místa.

Vítej doma, Bubo. :)

 

 

 

Poslední komentáře
09.01.2008 18:27:06: Ahojí! "Sbírám" majitele plyšovejch krys. prej ji máš taky ! Jukni ke mě na blog www.axa-axinka.blog...