Lucky a Bubo

Dvojka mainských mývalích kocourů

Homepage

14 dní vlády

Lucky je s námi už dva týdny. Pořád je to naše zlato. Jak jinak, už ho nepřebarvíme. Ale je to fakt slušné číslo.

Je všude, po bytě pobíhá s nepochopitelným dusotem, všude vleze, všechno ochutnává, se vším se pere, všechno ho zajímá. U svých lumpáren se tváří jako andílek, když ho napomeneme, je v cuku letu na opačném konci místnosti a upřímně se diví, proč ho komandujeme.

Má nakoupenou tunu hraček, nedokážu projít kolem zverimexu, aniž bych se tam nezastavila? A jka vypadá hitparáda nejoblíbenějších hraček? Bronzová medaile: popruh od notebooku, druhá příčka tkaničky od bot a samotný vrchol? Bakulkovy granulky! Ty je schopný honit po bytě sem a tam celé minuty, bravurně s nimi kličkuje mezi židlemi, suverénně zahýbá z místnosti do místnosti a skóruje mezi květináče.

Ještě jedno stvoření začíná stoupat v zájmu: Bakuka. Lucky pomalu ztrácí respekt, a tak se vydává na záškodnické výpravy. Lehne si vedle nic netušícího Bakulky a vyčkává. Když Bakulka spí, začne ho šimrat packou. Pak ho začne jemně okusovat. No a nakonec přidá drápky. Bakulka se s trhnutím vzbudí, neví, co se děje, kocour je okamžitě pryč a tváří se neuvěřitelně překvapeně. No a vemte si, že v tomto chaosu spíte. Bakulka ale postupně zjišťuje, že co si na začátku nevybojuje, to už se mu nikdy nevrátí. A proto občas Luckyho usměrní. Takže věříme ve světlé zítřky příkladného soužití. :)

Probíhá u nás pochopitelně proces jménem výchova. A co to Lucky všechno nesmí? Lézt na stůl? Na notebook? Ohryzávat kabely? Tak nějak:

Další fotky z lidského, psího a kočičího života zde.

 

Žádné komentáře